Łagów

Organizacja imprez weselych

do 150 osób

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, z tego powodu cała jego oprawa powinna być zorganizowana idealnie. Jednym z najistotniejszych aspektów organizacji wesela jest sala weselna, to w niej będą przez całą noc bawić się zaproszeni goście. Dlatego jej wybór powinien zostać dokonany z dużą starannością. Restauracja Picaro Pod Strzechą to doskonały lokal na wesele. Wieloletnie doświadczenie w branży i wykwalifikowany personel pozwolą spełnić wszystkie Państwa wymagania i sprawią, że ta noc będzie naprawdę niezapomniana.

informacja w sprawie organizacji wesel +48 668 121 702 

Wyjątkowy staropolski klimat

stylizowane wnętrza

Restauracja swoją nazwę zawdzięcza swojej wyjątkowej budowie. Stylizowana jest na dawną wiejską chatę, a budynek w całości wykonany jest z sosnowego drewna. Dach natomiast pokryty jest prawdziwą strzechą. Również meble i wystrój wnętrza są drewniane. Zapewnia to niesamowity klimat, który docenią szczególnie osoby mieszkające w mieście. Nawet będąc w środku budynku, można poczuć kontakt z naturą. Wnętrza są ciepłe i przytulne, a spożywanie w nich posiłków z rodziną i znajomymi przywodzi na myśl branie udziału w staropolskiej biesiadzie. Taka wyjątkowa i niepowtarzalna atmosfera sprawia, że to doskonała restauracja na ślub.


Picaro Pod Strzechą - wesele z klimatem! Sala weselna 120os.

Dlaczego warto zorganizować Wesele w Picaro Pod Strzechą?  

Zorganizowanie wesela zawsze należy do zadań wymagających odpowiedniego podejścia. Picaro Pod Strzechą zapewni w pełni doświadczoną obsługę, tak aby mogli Państwo w spokoju spędzać ważne momenty z Rodziną!

Klimatyzacja

Bogate menu

Profesjonalna obsługa

Parking

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu +48 68 411 68 00


Dołącz dla naszych fanów Wyjątkowe oferty

Oferta do pobrania

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy  - pliki w formacie PDF

© 2021
Picaro Pod Strzechą
hotel i restauracja