Łagów

Konferencje i szkolenia

Stok

Hotele Picaro zapewniają profesjonalna obsługę, która przejmie wszelkie zadania związane z organizacją i obsługą konferencji i szkoleń. Dzięki temu Klient Biznesowy ma możliwość pełnego zaangażowania się w wydarzenie, bez konieczności troszczenia się o sprawy organizacyjne. Jednocześnie ma pewność, że uczestnicy otrzymują usługę na najwyższym poziomie. Ofertę tworzymy zawsze na podstawie rozmów i wyceniamy ją indywidualnie. Nasze sale konferencyjno – szkoleniowe idealnie nadają się na organizację kameralnych spotkań biznesowych.

Sale konferencyjne i szkoleniowe

BANKIETY DO 120 OSÓB

Każdy z hoteli Picaro posiada małą salę konferencyjną 40 osób w układzie teatralnym. Hotel w Kraśniku i Hotel w Stoku dodatkowo mają możliwości organizacji bankietów do 120 osób.

Każda sala konferencyjna wyposażona jest w nowoczesny i profesjonalny sprzęt multimedialny rzutnik, flipchart, ekran. Dodatkowo oferujemy mównicę, nagłośnienie (mikrofony przewodowe i bezprzewodowe)

organizacja bankietów do 120 osób pełne wyposażenie nowy sprzęt przerwy kawowe gastronomia

Układ teatralny

do 30 osób

Układ podkowa

do 15 osób

Układ szkolny

do 18 osób

Dlaczego warto zorganizować imprezy firmowe w Picaro pod strzechą?

Zorganizowanie konferencji, szkolenia, spotkania branżowego czy przyjęcia firmowego zawsze należy do zadań wymagających profesjonalnego podejścia. Picaro Pod Strzechą zapewni w pełni doświadczoną obsługę i fachowe doradztwo!

Klimatyzacja

Bogate menu

Profesjonalna obsługa

Parking

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu +48 508 438 515


Dołącz dla naszych fanów Wyjątkowe oferty

Oferta do pobrania

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

© 2024
Picaro Pod Strzechą
hotel i restauracja