Istnieje parę dni w życiu każdego człowieka, które mają niezwykle wielką wartość dla nas i naszych bliskich, które chcemy wszyscy razem wspólnie celebrować i cieszyć się w gronie nie tylko najbliższych, ale i trochę dalszych kręgów rodziny, a także znajomych i przyjaciół. Pierwsza Komunia Święta to jeden z wyjątkowych dni w życiu każdego człowieka. Przepiękne duchowe przeżycia, jeden z wielu kroków stawianych w stronę dorosłości.

Dziewczynki zamieniają się tego dnia w prześliczne białe laleczki, kiedy w śnieżnobiałych albach i wiankach na głowie klękają, aby spotkać się z Chrystusem. Chłopcy nie ustępują im na krok, godnie dotrzymując im kroku, przynosząc zaszczyt i dumę całej rodzinie. Nie jest istotne, czy jesteśmy bardziej nowocześni, skłaniając się w stronę białych garniturów i balowych sukienek, czy tradycjonalistami widzącymi wyższość alb i skromności, jedno jest pewne: nasze mieszkanie nie zawsze jest w stanie pomieścić później wszystkich zaproszonych gości.

I tutaj z pomocą przychodzi z pomocą restauracja Picaro Pod Strzechą.

Dlaczego Komunia Święta w Picaro pod Strzechą to najlepszy wybór?

Oferujemy coś więcej, niż tylko zwykłe wynajem sali na komunię. Z nami mogą być Państwo pewni, że ten wyjątkowy dzień stanie się jeszcze bardziej świąteczny. Dołożymy wszelkich starań w kwestii skomponowania menu na tę okazję zgodnie z wszelkimi Państwa wskazówkami i sugestiami, na które jesteśmy otwarci. Elegancki, a jednocześnie bardzo przytulny wystrój sprawi, że każdy z gości, na czele z dziećmi przystępującymi do Pierwszej Komunii Świętej będą się czuły tutaj swobodnie i przyjemnie.

Restauracja Picaro Pod Strzechą to kwintesencja polskiego ducha świętowania. Sam obiekt jest wzorowany na staropolskich dworach, które kojarzymy z takich dzieł jak chociażby „Pan Tadeusz”. Dodatkową atrakcją jest krycie strzechą, co dodaje specyficznego klimatu starych, polskich dworów i przenosi nas w czasie, ożywiając sarmackiego ducha i dobre, szlacheckie zwyczaje.

Niewątpliwym atutem jest sezonowość kuchni, która gwarantuje urozmaicone i smaczne potrawy. Wnętrze jest utrzymane w naturalnym stylu, a wszelkie wykończenia wykonano z litego, sosnowego drewna, które przywodzi na myśl szumiące bory i staropolskie ucztowanie do syta.


Zawsze świeże potrawy

Serwowane potrawy zostały skomponowane i przygotowane przez najwybitniejszych szefów kuchni. Restauracja Picaro Pod Strzechą stawia przede wszystkim na świeżość, dlatego produkty są przygotowywane codziennie z dostaw prosto ze źródeł, co gwarantuje smak serwowanych potraw. Swój niezwykły aromat zawdzięczają umiejętnemu stosowaniu polskich ziół i przypraw. Wykorzystujemy jedynie naturalne produkty, pochodzące od sprawdzonych dostawców, dlatego warto o to zadbać w dniu tak wielkiego święta, jakim jest dla dziecka i całej jego rodziny Pierwsza Komunia Święta.

To, co nas wyróżnia to umiejętne wykorzystywanie mądrości ludowej i zdobyczy nowoczesnej cywilizacji, łączenie kuchni staropolskiej z współczesnymi dostawkami i akcentami, co razem tworzy niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju bukiet smaków, który zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane podniebienie naszych klientów. Posiadamy w swojej ofercie zdrowe, wolno gotowane zupy, ręcznie robione pierogi i kopytka, starannie wysmażane mięsiwa oraz najlepszy wybór ciast i słodkości.


Dlaczego warto zorganizować komunię w Picaro pod strzechą?  

 Zorganizowanie przyjęć rodzinnych zawsze należy do zadań wymagających odpowiedniego podejścia.
Picaro Pod Strzechą zapewni w pełni doświadczoną obsługę, tak aby mogli Państwo w spokoju spędzać ważne momenty z Rodziną!

Klimatyzacja

Bogate menu

Profesjonalna obsługa

Parking

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu +48 508 438 515


Dołącz dla naszych fanów Wyjątkowe oferty

Oferta do pobrania

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

© 2024
Picaro Pod Strzechą
hotel i restauracja