Organizacja chrzcin

Jak wiadomo Chrzest Święty jest niezwykle ważną uroczystością, zarówno dla rodziców, zaproszonych gości, jak i dla malucha. To ważny dzień, w którym dziecko zostaje przyjęte do społeczności kościelnej, to także czas, gdy wspólnie z rodziną i znajomymi chcemy celebrować tę okoliczność. Bardzo istotne jest wybranie odpowiedniego miejsca, które nie tylko okaże się idealne na organizację chrzcin, ale także stworzy cudowny klimat i odpowiednią atmosferę. Taka z pewnością jest restauracja Picaro Pod Strzechą.

Odpowiednia Sala na Chrzciny

Wybranie odpowiadającego nam lokalu na chrzest jest niekiedy bardzo trudne. Jak wiadomo, musi to być restauracja, w której będziemy czuć się swobodnie i komfortowo z naszym maluszkiem. Restauracja Picaro Pod Strzechą zapewnia idealne warunki dla większych oraz mniejszych dzieci. Spore przestrzenie restauracyjne pozwalają na swobodę ruchów oraz umożliwiają zabawy starszym dzieciom, natomiast ochrzczony maluszek będzie mógł bez przeszkód wypocząć w spokoju, bez tłoku oraz gwaru innych ludzi.

Chrzciny w pięknym miejscu

Chrzciny to niezwykła uroczystość, która z pewnością jest uwieczniania na fotografiach. Ładne i nastrojowe wnętrza pozwalają czerpać radość i wspominać te piękne chwile. Restauracja Picaro Pod Strzechą położona jest w malowniczej okolicy, pełnej zielonych terenów z pięknymi widokami. Restauracja utrzymana jest w stylu drewnianym, dzięki temu tworzy niepowtarzalny i przytulny klimat, z pewnością idealnie nadający się do fotografowania. Co ważne, chrzciny organizowane są w salce na górze, dzięki temu goście mogą czuć się swobodnie i spędzić te niezwykłe chwile tylko w swoim towarzystwie.

Zaplanuj chrzciny według swoich potrzeb

Chrzciny to także jedno z pierwszych, tak istotnych wydarzeń w życiu rodziny i dziecka, warto postawić na restaurację sprawdzoną oraz taką, która dobrze przygotowuje się na realizację tego wydarzenia. W restauracji Picaro Pod Strzechą goście wybierają najbardziej odpowiadające im menu, dopasowane do okoliczności oraz do walorów smakowych gości. Subtelne i delikatne dekoracje podkreślają ważność tego dnia, a zarazem mają indywidualny i intymny charakter, dlatego dobierane są razem z naszymi klientami. To ważne, by w takim dniu zapewnić komfort nie tylko zaproszonym na uroczystość gościom, ale także dziecku. Całość aranżacji i wystroju dopełnia muzyka, które ma charakter towarzyszący w uroczystości i wypełniający ciszę. Spełniamy życzenia naszych klientów, dlatego nasi goście mogą zaplanować, zarówno wygląd sali, dodatki, jak i muzykę.

Chrzest Święty to niezwykle ważna uroczystość dla rodziców, gości oraz maluszka. Planując uroczystość, warto zorganizować ją w miejscu, które najbardziej zapadnie nam w pamięć i będzie przywoływać radosne chwile. Restauracja Picaro Pod Strzechą jest miejscem idealnym na organizację tego typu uroczystości. Istnieje możliwość wyboru dekoracji, muzyki, i odpowiedniego menu, tak, by każdy z naszych gości czuł się wyjątkowo i komfortowo, a także, by jego oczekiwania zostały zaspokojone.


Dojazd i odległości
Świebodzin – 21,7 km

Masz pytania, potrzebujesz pomocy?

Zapraszamy do kontaktu +48 508 438 515


Dołącz dla naszych fanów Wyjątkowe oferty

Oferta do pobrania

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

© 2024
Picaro Pod Strzechą
hotel i restauracja